بهترین سایت های خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک

راه های گوناگونی امروزه در سطح رسانه های دیجیتالی به وجود آمده است تا ما بتوانیم از طریق آن ها محتواهایی با ظاهر خبری اما باطن تبلیغاتی برای کسب و کار خود را در انواع زمینه ها تولید کنیم.رپورتاژ این کار را برای ما انجام می دهد!

در حقیقت رپورتاژ یک نوع شیوه استفاده رسانه ای است که شامل اخبار، اطلاعات، گزارشات به صورت مستند و تحلیل های خبری به صورت سئو می شود و به کاربران کمک خواهد کرد تا کسب و کارهای مختلف رو بشناسند و دیده شوند.رپورتاژ هم می تواند در قالب تبلیغاتی و هم می تواند در قالب خبری باشد. امروزه نیاز است تا در کسب و کار خود برای آن که دیده شویم، تبلیغات انجام دهیم.

شما برای بازاریابی کسب و کار خود با انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های گوناگون می توانید محصولات خود را به نمایش بگذارید.  در ادامه می خواهیم چند مورد از برترین سایت های رپورتاژ را به شما عزیزان معرفی کنیم:

1: اخبار رسمی

این سایت جزو اولین سامانه آنلاین اجرای کمپین های رسانه ای برای کسب و کار ها است و با هزاران رسانه داخلی و بین المللی برای انتشار محتوا فعالیت می کند.از مهم ترین خدماتی که این آژانس برای رپورتاژ آگهی شما ارائه می دهد: انتخاب رسانه مورد دلخواه هدف کسب و کار شما و انتشار آن و وارد کردن آگهی شما در ویترین های خبری رسمی به همراه بازدید میلیونی است.

همچنین ارسال رپورتاژ شما برای 400 رسانه داخلی و 4000 هزار رسانه بین المللی مختلف با توجه به حوزه فعالیت شما و گزارش تحلیلی لحظه ای با آمار دقیق از نتایج کمپین شما، از دیگر خدمات این سایت محسوب می شود.

2: دیجیتال مارکتینگ تابان

این آژانس تبلیغاتی از سال 1391 در زمینه خدمات تبلیغاتی به صورت آنلاین و آفلاین به مشتریان خود خدمات با کیفیتی ارائه می دهد.

از خدماتی که این آژانس به شما در زمینه خرید رپورتاژ ارائه می دهد شامل:

3آژانس بازاریابی نوین

این آژانس بازاریابی بیش از 10 سال است که در حوزه فناوری های دیجیتال فعالیت می کند و تا به الان در کارنامه ارائه خدمات رپروتاژ خود، بیش از 100 برند معتبر را ثبت کرده است.از مهم ترین خدمات این سایت در زمینه رپورتاژ آگهی شامل ارائه مشاوره رایگان با کارشناس در زمینه انتخاب پیکج رپورتاژ و همین طور درست کردن بسته رپورتاژ شما به صورت دلخواه با هر قیمتی می شود.

خدمات این آژانس در زمینه رپورتاژ شما باعث می شود تا 20 درصد در هزینه های شما صرفه جویی شود و محتوا و سئو مطلب شما کاملا بررسی خواهد شد.انجام هماهنگی های لازم برای انتشار رپورتاژ ها و بهینه سازی متن و تحقیق کلمات کلیدی از دیگر خدمات این آژانس در زمینه آگهی رپورتاژ می باشد.

4سایت لینک بگیر

این سایت درواقع تمرکز اصلی اش بر روی فروش رپورتاژ آگهی و سئو شده است.در این سایت به شما آموزش نوشتن رپورتاژ داده شده است و قیمت های داده شده رپورتاژ در این سایت همراه با تخفیف ارائه می شود.

همچنین این سایت به شما این امکان را می دهد تا شما بتوانید با انتخاب خودتان، سایت هایی که برای انتشار رپورتاژ مد نظر دارید را انتخاب کرده و برآورد هزینه کنید.

5لینک یار

این پلتفرم پیشرفته برای مدیران وب سایت هایی است که با سیاست تبلیغات و فروش جایگاه های تبلیغاتی خود را راه‌اندازی کرده اند.این سیستم تحت وب یک راه امن و مناسب برای خرید و فروش رپورتاژ آگهی محسوب می شود و به شما آرشیوی از تمامی رپورتاژ های آگهی های خریداری شده و تاثیر آن ها بر وب سایت ها را نشان می دهد.

رپورتاژ آگهی هایی که لینک یار ثبت می کند به صورت فالو بوده و باعث افزایش آتوریتی سایت شما می شود و شما می توانید متناسب باموضوع، بودجه و قیمت پیشنهادی خود اقدام به خرید رپورتاژ کنید.همچنین می توانید به صورت گروهی خرید رپورتاژ خود را انجام داده و زمان انتشار آن را تنظیم کنید.